Apartament 1+1 në shitje tek "Dogana"

2023-05-29 13:16   Real Estate   Tirana   140 views Reference: 388

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 60 500 € Dakortesuar


Ofrojme per shitje apartament te tipologjise 1+1 tek Dogane ne Laprake. Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi rezidencial sic eshte "Tirana Entry 2". Prona ka nje siperfaqe totale prej 60.5 m2 te organizuara ne nje dhome ndenje dhe gatimi, nje dhome gjumi dhe nje tualet.

Informacione shtese

Siperfaqja
60
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Apartament