Apartament 1+1 ne shitje tek Mali Robit !

2023-05-23 10:34   Real Estate   Tirana   40 views Reference: 349

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 85 000 € Dakortesuar


Ofrohet per shitje apartament i tipologjise 1+1 ne nje kompleks banimi me pishine dhe shume prane detit !
Apartamenti ka nje siperfaqe totale 74.2 m2 i organizuar ne nje ambient ndenje se bashku me guzhinen,1dhome gjumi,1 tualet dhe nje ballkon i madh
Apartamenti eshte totalisht i investuar me dritare grila sistem kondicionimi mobilje druri etj.
Disponon certifikate pronesie.

Informacione shtese

Siperfaqja
74
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament