Apartament 1+1 ne shitje tek Rruga Dritan Hoxha!

2023-05-23 13:30   Real Estate   Tirana   50 views Reference: 356

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 63 000 € Dakortesuar


Shitet Apartamet 1+1 me siperfaqe neto 38m2 ne Laprake, buze rruges kryesore Dritan Hoxha.
Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organizohet nga 1 ambjent ndenje + gatimi, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet.
Apartamenti eshte i gjithi i investuar dhe mobiliar me arkitetkt ne vitin 2023 (dysheme, instalime hidraulike, elektrike, dritare me 3 xhama, grila automatike me buton, gipse etj.,)
Momentalisht eshte i dhene me qera prej 350 Euro
Mundesi shume e mire investimi

Informacione shtese

Siperfaqja
38
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament