Apartament 1+1 ne shitje tek Rruga e Barrikadave!

2023-05-05 14:10   Real Estate   Tirana   36 views Reference: 253

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 99 000 € Dakortesuar


Apartament 1+1 per shitje tek Rruga e Barrikadave.

Shume prane qendres se Tiranes vjen si mundesi ideale banimi gjithashtu investim(qira mujore ose arbnb).

Ndodhet ne katin e 3 te nje objekti pa ashensor i investuar ne rifinitura dhe arredim.

Informacione shtese

Siperfaqja
51
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament