Apartament 1+1 në shitje tek Univers City-QTU

2023-07-20 11:43   Real Estate   Tirana   106 views Reference: 489

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 49 000 €


Ofrojme per shitje Apartament te tipologjise 1+1 ne Kompleksi Univers City. Me nje siperfaqe totale prej 73.58 apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenje se bashku me ambientin e gatimit, 1 dhome gjumi dhe nje tualet

I ndodhur në një prej zonave më të zhvilluara shumë pranë qendrës tregtare QTU, kompleksi Univers City është projekti më i madh urban në Tiranë me sukses të garantuar nga një prej kompanive më në emër në treg. Univers City përbëhet nga ndërtesa me njësi të shumëllojshme banimi dhe shërbimi si dhe infrastrukturë të plotë për një jetesë komode në një komunitet rezidencial.

Per me shume informacion, me kontaktoni!

Informacione shtese

Siperfaqja
73
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Apartament