APARTAMENT 1+1 PER QIRA TE ARLIS FARMACIA 10 !

2023-03-29 08:21   Real Estate   Tirana   76 views Reference: 38

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 430 €


Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te reja, me dy ashensore, ndertim i vitit 2022, tek Arlis te Farmacia 10. Ndodhet ne katin e gjashte banim dhe ofrohet plotesisht i mobiluar, me mobilim te ri te papaerdorur me pare. Ngrohja dhe ftohja behen me kondicioner dhe ka te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme. Eshte i organizuar ne nje koridor hyres, nje dhome gjumi, salloni se bashku me kuzhinen, nje tualet dhe nje ballkon.
Ne cmim perfshihet taksa e administrimit dhe pastrimit.
Ne cmim nuk jante te perfshira taksat.
Apartamenti lirohet ne date 1 Prill 2023

Per me shume informacion apo nje vizite ne proine mos nguroni te kontaktoni!

Informacione shtese

Siperfaqja
61
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament