APARTAMENT 1+1 PER QIRA TE MYSLYM SHYRI!

2023-05-06 09:02   Real Estate   Tirana   115 views Reference: 256

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 500 €


Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim, siper dyqaneve, ne rruge kryesore.
Eshte i ndare ne nje koridor, nje tualet, nje sallon me aneks gatimi te vecuar dhe nje dhome gjumi.
Ofrohet i mobiluar. Ka sistem kondicionimi ne te gjitha hapesirat e apartamentit.
Zona eshte nje nga me te kerkuarat ne Tirane dhe ofron cdo facilitet te nevojshem per nje jetese komode.
Apartamenti sapo eshte rinovuar me cdo gje te re dhe eshte shtruar me parket.
Ne cmim nuk jane te perfshira taksat

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone mos nguroni te kontaktoni!

Informacione shtese

Siperfaqja
60
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament