Apartament 1+1 per qira te rezidenca PARK LIFE

2023-04-26 10:01   Real Estate   Tirana   33 views Reference: 205

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 500 €


Apartament 1+1 prane parkut te Liqenit te Tiranes.

Apartamenti organizohet ne sallonin sebashku me kuzhinen, nje dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Per me shume informacion na kontaktoni!

Informacione shtese

Siperfaqja
64
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament