APARTAMENT 1+1 PER QIRA TEK GARDEN RESIDENCE TURDIU

2023-04-26 07:24   Real Estate   Tirana   30 views Reference: 195

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 400 €


Apartament 1+1 me qira tek Ish Fusha e Aviacionit, Garden Rezidenc Turdiu . Apartamenti ndodhet ne katin e trete dhe ka nje siperfaqe 63 m2.

Per me shume informacion na kontaktoni!

Informacione shtese

Siperfaqja
63
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament