APARTAMENT 1+1 PER SHITJE AUTOSTRADA TR-DR!

2023-04-24 11:47   Real Estate   Tirana   83 views Reference: 186

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 48 700 €


Apartament per shitje ne autostraden Tirane-Durres prane Showroom Veko.Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete,ai organizohet nga koridori qe ben shperndarjen per ne dhomen e gjumit tualet,dhomen e ndenjes dhe guzhines.Apartamenti ka ballkon dhe eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore.Tualeti ka ndricim natyral,

Per cdo informacion ose shoqerim ne prone me kontaktoni!

Informacione shtese

Siperfaqja
59
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament