APARTAMENT 1+1 PER SHITJE NE ASTIR

2023-05-16 09:19   Real Estate   Tirana   30 views Reference: 304

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 88 000 € Dakortesuar


Shitet apartament 1+1 ne zonen e Astirit!
Apartamenti eshte i investuar dhe i mobiluar.
Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor i cili ndodhet buze rruge.
Apartmenti ka nje siperfaqe totale prej 73m2 dhe siperfaqe neto 63.5m2.
Organizohet ne 1 korridor shperndares, sallon+kuzhine, 1 dhome gjumi me dalje ne ballkon dhe 1 tualet.

Informacione shtese

Siperfaqja
73
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament