Apartament 1+1 per shitje ne Astir per 72.000 euro!

2023-05-16 09:32   Real Estate   Tirana   32 views Reference: 305

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 72 000 € Dakortesuar


Shitet apartament 1+1 ne Astir.

Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje objekti te vitit 2015 me ashensor me siperfaqe totale 68m2.

Organizohet ne ambientin e dites dhe kuzhines,1 dhome gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon.

Apartamenti ka orientim perfekt jug-perendim dhe shitet i mobiluar.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Informacione shtese

Siperfaqja
68
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament