APARTAMENT 1+1 PER SHITJE NE SELITE!

2023-05-02 13:43   Real Estate   Tirana   41 views Reference: 218

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 67 000 €


Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me ashensor ne Rrugen e Zallit,Selite.
Ofrohet plotesisht i mobiluar dhe eshte i organizuar ne:
Nje koridor shperndares, nje sallon,nje dhome ndjenjeje+ kuzhine,nje dhome gjumi dhe nje tualet.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.


Per me shume informacion apo nje vizite ne prone mos nguroni te kontaktoni!

Informacione shtese

Siperfaqja
52
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament
Parking
Po