APARTAMENT 1+1 PER SHITJE NE SELITE!

2023-05-18 12:23   Real Estate   Tirana   39 views Reference: 331

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 67 000 € Dakortesuar


Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me ashensor ne Rrugen e Zallit,Selite.
Ofrohet plotesisht i mobiluar dhe eshte i organizuar ne:
Nje koridor shperndares, nje sallon,nje dhome ndjenjeje+ kuzhine,nje dhome gjumi dhe nje tualet.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Informacione shtese

Siperfaqja
51
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament