APARTAMENT 1+1 PER SHITJE TE MYSLYM SHYRI!

2023-06-01 08:44   Real Estate   Tirana   136 views Reference: 401

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 128 000 € Dakortesuar


Ne zonen e Myslym Shyrit, ne rrugen Islam Alla ofrojme super apartament 1+1 per shitje.
Apartamenti ka nje sip. totale 60m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te ndertuar ne vitin 2010 i mireadministruar.
Organizimi ndahet ne sallon me pjesen e kuzhines, dhoma e gjumit, tualeti si dhe ballkoni me pamje te lire.
Apartamenti eshte i investuar ne detaje, te vetratat, parketi dhe tualeti etj.
Prona eshte opsion shume i mire si per banim ashtu dhe per investim pasi eshte nje zone ky interesi per qira eshte shume i larte.

Informacione shtese

Siperfaqja
60
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Apartament