Apartament 1+1 per shitje tek Bulevardi i Ri!

2023-05-04 12:03   Real Estate   Tirana   153 views Reference: 228

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 89 000 € Dakortesuar


Super apartament 1+1 ne shitje tek Bulevardi Zogu i Pare, Rruga Karl Gega.
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 56 m2, ndodhet ne katin e 8- te, te nje pallati te mireadministruar dhe me ashensor.
Apartamenti eshte i investuar dhe arreduar me arkitekt.
Mundesi shume e mire investimi(qira mujore ose Arbnb) ne njezone mjaft te kerkuar te kryeqyteit

Informacione shtese

Siperfaqja
56
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament