APARTAMENT 1+1 PER SHITJE TEK OXHAKU!

2023-03-30 08:47   Real Estate   Tirana   244 views Reference: 45

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 89 000 €


Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim, ne nje nga komplekset me cilesore te zones se Oxhakut.
Ndodhet ne nje sektor te pallatit, ku hapesirat kryesore te katit funksionojne si zyra apo klinika dhe kjo gje e ben te pershtatshem jo vetem per banim, por edhe per biznes.
Aktualisht eshte i ndare ne:
Nje koridor shperndares
Nje dhome gjumi
Nje sallon se bashku me kuzhinen
Nje tualet
Ekziston mundesia per ta kthyer te gjithe hapsiren ne open space
Eshte nje mundesi shume e mire investimi
Prone disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me shume informacion,apo nje vizite ne prone, mos nguroni te kontaktoni!

Informacione shtese

Siperfaqja
65
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Apartament