Apartament 1+1 per shitje tek "PORTO LALZI"

2023-05-31 11:57   Real Estate   Durrës   189 views Reference: 398

Vendodhja: Durrës

Çmimi: 101 000 € Dakortesuar


Ofrojme per shitje Apartament 1+1 tek "Porto Lalzi" ne Durres - Hamallaj. Apartmenti ka nje siperfaqe totale prej 63.6m2, i ndodhur ne katin e dyte teknik.

"Porto Lalzi" eshte nje resort banimi dhe sherbimesh i konceptuar per te perjetuar luksin dhe comfortin. Resorti eshte i organizuar ne apartamente, vila, zyra dhe hotele.

Përdorni përfitimet e jetesës bashkëkohore përmes apartamenteve moderne të vendosura në godina të bukura. Hapësira banimi të bollshme me estetikë të lartë që do të ushqejnë të gjithë dëshirën tuaj të shekullit të 21-të.
Kënaquni në vilën e ëndrrave tuaja, duke ju ofruar një arratisje të këndshme me komoditetin maksimal. Humbni në ambiente të pasura të brendshme që ofrojnë një ndjenjë të qetë qetësie

Informacione shtese

Siperfaqja
63
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Apartament