Apartament 1+1 per shitje tek Rruga e Barrikadave!

2023-05-26 10:39   Real Estate   Tirana   33 views Reference: 382

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 120 000 € Dakortesuar


Shitet Apartament 1+1 tek Rruga e Barrikadave.
Ndodhet ne nje pallat te ri te sapo perfunduar. Eshte i organizaur ne nje sallon dhe kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Pallati eshte i standartit te fundit , me fasad te ventiluar, dritare plastike dopio xham, tualete incaso, sistem kodicionimi multi-split, hidraulkie multi-strat ......
Ne Proces Hipotekimi

Mundesi perfekte investimi

Informacione shtese

Siperfaqja
64
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Apartament