Apartament 1+1 per shitje tek Rruga e Barrikadave!

2023-05-27 10:42   Real Estate   Tirana   158 views Reference: 384

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 119 000 € Dakortesuar


Shitet Apartament 1+1 tek Rruga e Barrikadave.
Ndodhet ne nje pallat te ri te sapo perfunduar. Eshte i organizaur ne nje sallon dhe kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Pallati eshte i standartit te fundit , me fasad te ventiluar, dritare plastike dopio xham, tualete incaso, sistem kodicionimi multi-split, hidraulkie multi-strat ......

Mundesi per disa opsione 1+1 dhe 2+1
Ne Proces Hipotekimi

Per me shume informacion apo vizit ne prone, na kontaktoni!

Informacione shtese

Siperfaqja
65
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Apartament
Parking
Po