Apartament 2+1 me pamje nga deti për shitje në Sarandë

2023-03-24 18:43   Real Estate   Sarandë   50 views Reference: 19

Vendodhja: Sarandë

Çmimi: 90 000 €


Apartament 2+1 me pamje nga deti në rrugën “Gjergj Arianiti”, Sarandë.
Apartamenti përbëhet nga një korridor i cili bën shpërndarjen në një ambient ndenje dhe ngrenje, dy dhoma gjumi, nje ballkon dhe nje tualet. Ambienti ka një sipërfaqe totale prej 85M2 dhe ndodhet në katin e dytë në një godinë të re me ashensor.
Prona është e vendosur në një nga zonat kryesore të qytetit të Sarandës, e cila është kryesisht zonë turistike, banimi, komerciale.
Për më shumë detaje na kontaktoni.

Informacione shtese

Siperfaqja
85
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament