Apartament 2+1 me parkim ne Xhamllik

2023-04-26 10:08   Real Estate   Tirana   42 views Reference: 206

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 450 €


Apartament 2+1 me qira prane Venue. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje vile. Organizohet ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje vend parkimi.

Per me shume informacion na kontaktoni!

Informacione shtese

Siperfaqja
100
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Shtepi Private