Apartament 2+1 ne shitje kompleksi Mangalem 21!

2023-06-06 11:32   Real Estate   Tirana   227 views Reference: 410

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 100 000 € Dakortesuar


Shitet apartament 2+1 kompleksin Mangalem21 rruga Ali Demi.

Kompleks Rezidencial ka nje siperfaqe ndertimi rreth 120,000 m2, I pozicionuar ne jug-lindje te Tiranes dhe perbehet nga 33 pallate. 70% e hapesires se projektit do te jete hapesire e gjelbert dhe pjesa me e madhe e parkimeve do te organizohet nentoke.
Apartamenti ka nje siperfaqe 93.8 m2 ka një organizim shumë të mirë,planimetri katrore me hapsira te rregullta.Mundesi idela per banim ose investim.

Informacione shtese

Siperfaqja
93
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Apartament