Apartament 2+1 ne Shitje ne Mysym Shyr!

2023-07-06 10:25   Real Estate   Tirana   73 views Reference: 482

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 180 000 €


Ne zonen e Myslym Shyrit, ne rrugen Islam Alla ofrojme super apartament 2+1 per shitje.
Apartamenti ka siperfaqe totale 90m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te ndertuar ne vitin 2010 i mireadministruar.
Organizimi ndahet ne sallon me pjesen e kuzhines, dhomat e gjumit, tualeti si dhe ballkoni me pamje te lire.
Apartamenti eshte i investuar ne detaje, te vetratat, parketi dhe tualeti etj.
Prona eshte opsion shume i mire si per banim ashtu dhe per investim pasi eshte nje zone ky interesi per qira eshte shume i larte.
Per me shume informacion ose shoqerim ne prone lutemi te na kontaktoni.

Informacione shtese

Siperfaqja
90
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Apartament