Apartament 2+1 ne shitje ne Porcelan!

2023-05-22 13:49   Real Estate   Tirana   88 views Reference: 343

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 98 400 € Dakortesuar


Okazionnn!!! Ofrohet per shitje apartament i tipologjise 2+1+2 ne zonen e Xhamllikut, ne Porcelan!
Apartamenti ka siperfaqe totale 98.4 m2 dhe kubature te rregullt. Organizohet nga korridori qe ben shperndarjen e ambientit te dites dhe gatimit, 2 dhomave te gjumit, 2 tualeteve ku njeri prej tyre eshte brenda dhomes matrimoniale. Te gjithe ambientet kane dalje ne ballkon.
Objekti ndodhet ne faze ndertimi (faze karabina) dhe pritet te perfundoje brenda 2 vitesh.
Ofrohet dhe nje post parkimi me cmim ekstra!
Vendndodhja perben nje mundesi shume te mire si per banim ashtu dhe per investim

Informacione shtese

Siperfaqja
98
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Apartament