Apartament 2+1 ne shitje ne Sarande!

2023-05-23 12:11   Real Estate   Tirana   27 views Reference: 353

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 158 000 € Dakortesuar


Shitet apartament 2+1 ne Sarande.

Nese deshironi te jetoni ne qender te qytetit,dhe te zgjoheni cdo mengjes me pamjen mbreselenese te detit Jon,atehere ju sjellim nje super apartament per te permbushur nevojat tuaja.
Apartamenti eshte i tipologjise 2+1 me siperfaqe totale 92 m2 .
Organizohet nga nje sallon dhe kuzhine,2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon i bollshem me pamje deti.
Apartamenti eshte i mire investuar ku arredimi dhe te gjitha paisjet jane te markave me te njohura ne treg.
Planimetria eshte shume e rregullt dhe e organizuar per te shfrytezuar cdo hapesire te tij, e cila eshte dizenjuar me arkitekt.

Informacione shtese

Siperfaqja
92
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament