Apartament 2+1 ne shitje prane Zogut te Zi!

2023-05-20 13:37   Real Estate   Tirana   35 views Reference: 339

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 144 000 € Dakortesuar


Apartament 2+1 ne shitje prane Zogut te zi ne nje nga komplekset me cilesore te zones. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati me sistem kapot e termoizolim me 2 ashensore , te mireadministruar e sistem sigurie 24 ore . Apartamenti organizohet nga nje korridor i cili ben shperndarjen ne nje soxhorno te madhe bashke me kendin e gatimit , 2 dhoma gjumi , 2tualete , 1 ballkon dhe ka orientim Lindje . Apartamenti eshte i mire investuar ku arredimi dhe te gjitha paisjet jane te markave me te njohura ne treg . Apartamenti eshte i gjithi i shtruar me parket , ka sistem kondicionimi multisplit Daikin +++ . Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor

Informacione shtese

Siperfaqja
109
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament