Apartament 2+1 në shitje tek "Dogana"!

2023-05-26 08:19   Real Estate   Tirana   142 views Reference: 380

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 85 900 € Dakortesuar


Ofrojme per shitje apartament te tipologjise 1+1 tek Dogane ne Laprake. Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi rezidencial sic eshte "Tirana Entry 2". Prona ka nje siperfaqe totale prej 85.9 m2 te organizuara ne nje dhome ndenje dhe gatimi, dy dhoma gjumi dhe dy tualete .

Informacione shtese

Siperfaqja
86
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Apartament