Apartament 2+1 ne shitje tek Komuna e Parisit,Eleonora!

2023-05-18 11:10   Real Estate   Tirana   174 views Reference: 323

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 89 000 € Dakortesuar


Mundesi ideale Investimi!
Eshte i pozicionuar ne katin 0 te objektit.
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 96m2, te organizuar ne nje sallon ndenje + ambientin e gatimit i vecuar, 2 dhoma gjumi,1 tualet te madh dhe 1 garderobe ne dhomen kryesore te gjumit e cila ka hapesire te madhe.
Dhoma e vogel e gjumit eshte pa dritare dhe komunikon me dere te vecante nga salloni i ndenjes.
Zona eshte nje nga me te qetat dhe larg zhurmave te kryeqytetit.
Apartamenti shitet pjeserishte i mobiluar.

Informacione shtese

Siperfaqja
96
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament