Apartament 2+1 në shitje tek "Lake View"!

2023-05-23 09:44   Real Estate   Tirana   33 views Reference: 347

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 295 000 € Dakortesuar


Ne nje nga komplekset me te reja ne parkun e liqenit artificial ofrojme apartament 2+1 me pamje pjeserisht nga liqeni.
Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te godines E dhe shikon pjeserisht liqenin.
Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi dy tualete nje depo nje soxhorno dhe ne ballkon qe pershkon te gjithe ambientet.

Ne cmim perfshihen dhe dy vendparkime ne -2.

Cilesite e godines jane
Ndertim i cilesise me te larte,
- Kondicionim Samsung,
- Tavane gibsi,
- Parket me dru industrial,
- Tualete incasso, me pllakat e tualetit gres porcelan,
- Kasete me fibra optike per smart home,
- Fasade xhami, vetrata triplex,

Informacione shtese

Siperfaqja
124
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Apartament