APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TEK MYSLYM SHYRI

2023-05-08 09:56   Real Estate   Tirana   33 views Reference: 265

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 132 000 € Dakortesuar


Shitet apartament 2+1 ne Myslym Shyri
Apartamenti eshte ne e nje pallat ekzistues shume te mirembajtur dhe ndodhet ne katin e katert . Apartameti eshte i organizuar ne nje guzhine se bashku me ambjentin e gatimit , dy dhoma gjumi , nje tualet, lavanderi me vete, koridor dhe nje ballkon .
Apartamenti eshte i rikonstruaktur dhe investuar se fundmi,me sitem chiller,parket vilesor,vetrata triplex dhe arreduar me shume cilesi.Ndodhet prane rruges kryesore,mundesi perfekte per banim apo investim(qira mujore,Arbnb).

Informacione shtese

Siperfaqja
63
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament