Apartament 2+1 ne shitje tek Rruga Elbasanit!

2023-05-05 14:28   Real Estate   Tirana   36 views Reference: 255

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 215 000 € Dakortesuar


Apartament 2+1 ne shitje ne Rrugen e Elbasanit prane Mullirit te Vjeter. Apartamenti organizohet ne koridorin qe ben shperndarjen e dhomave, dhome ndenjie e bollshme, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe ballkon i bollshem. Apartamenti ka nje planimetri te rregullt, hapsira te bollshme, mobilim cilesor konceptuar me arkitekt.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te te nje ndetimi te ri dhe me administrim shume te mire.

Informacione shtese

Siperfaqja
90
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament