Apartament 2+1 ne shitje tek Turdiu per 105000 euro!

2023-06-06 11:00   Real Estate   Tirana   44 views Reference: 409

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 105 000 € Dakortesuar


Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje godine ne ndertim dhe ka siperfaqe totale 97.60m2.
Sic mund te shihet ne planimetri, apartamenti ka organizim te vecante dhe siperfaqe te mireshfrytezuar.
Orientimi i apartamentit eshte Veri - Lindje, gje qe e ben te kete drite natyrale gjate dites.

Punimet po ecin me ritme te shpejta fale punes te stafit te kualifikuar dhe pritet te mbaroje per 15 muaj.

Informacione shtese

Siperfaqja
97
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Jo
Tipi Nderteses
Apartament