Apartament 2+1 Ne Shitje, zona e Selites - Tirane

2023-03-27 10:33   Real Estate   Tirana   138 views Reference: 29

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 149 000 €


Apartament per shitje ne zonen e Selites. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati 8 katesh. Ai konsiston ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenjeje me aneks, korridor, dy banjo dhe nje ballkon. Prona ofron dhoma me hapesire, drite natyrale, mobilimin e perfshire etj.

Informacione shtese

Siperfaqja
118
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament