Apartament 2+1 per qera ne Qender!

2023-04-10 09:31   Real Estate   Tirana   37 views Reference: 119

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 450 €


Jepet apartament 2+1 per qera ne Qender!

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te mireadministruar me ashensor.

Organizohet ne nje sallon te bollshem me ballkon, dy dhoma gjumi dhe dy tualete.

Per nje vizite nga afer na kontaktoni!

Informacione shtese

Siperfaqja
100
Tipologjia
1 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament