Apartament 2+1 për qira në rezidencën Kodra e Diellit 1

2023-03-23 21:09   Real Estate   Tirana   59 views Reference: 14

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 650 €


Jepet me qira apartament modern 2+1 në një ndër rezidencat më të preferuara, Kodra e Diellit.
Apartamenti organizohet në një korridor i cili bën shpërndarjen në 1 dhomë ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Me një stil bashkëkohor, ambienti është i mobiluar me të gjitha detajet për një jetesë komode.
Rezidenca në të cilën ndodhet ofron facilitete të ndryshme si: supermarkete, klinika dhe farmaci, kopsht dhe shkollë, bare, restorante dhe pastiçeri, pastrim kimik, pishina, palestra, parukeri dhe SPA dhe madje edhe një klinikë dhe një hotel për kafshët.
Për më shumë detaje na kontaktoni.

Informacione shtese

Siperfaqja
100
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament