Apartament 2+1 për qira në rrugën Rrapo Hekali

2023-03-28 19:29   Real Estate   Tirana   222 views Reference: 37

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 450 €


Apartament 2+1 për qira pranë rezidencës Kodra e Diellit. Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 110 M2 dhe organizohet në një korridor i cili bën shpërndarjen në 1 dhomë ndenje + kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon të madh.
Ndodhet në katin e 3-të në një godinë të mirëadministruar. Ambienti jepet i mobiluar siç shihet në foto, i gatshëm për një jetesë komode larg zhurmave të qytetit.
Për më shumë detaje na kontaktoni.

Informacione shtese

Siperfaqja
110
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament