Apartament 2+1 per qira prane Kopeshtit Zoologjik !

2023-04-26 10:14   Real Estate   Tirana   32 views Reference: 207

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 800 €


Apartamenti 2+1 me qira tek Kopshti Zologjik.

Apartamenti perbehet nga salloni i ndare nga kuzhina, dy dhom gjumi, dy tualete, nje depo dhe ballkon.

Per me shume iformacion na kontaktoi!

Informacione shtese

Siperfaqja
131
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament