APARTAMENT 2+1 PER QIRA TE KIKA 2!

2023-04-05 10:06   Real Estate   Tirana   40 views Reference: 102

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 600 €


Apartamenti ndodhet ne katin e peste, ne nje nga komplekset me te kerkuara te Tiranes, te Kika 2.
Apartamenti ka nje planimetri shume te rregullt dhe eshte i organizuar ne nje sallon se bashku me kuzhinen e gatimit, nje ballkon te bollshem, te aksesueshem nga salloni, dy dhoma gjumi, nje ballkon te vogel te aksesueshem nga dhoma matrimoniale dhe nje tualet.
Ofrohet plotesisht i mobiluar, ne menyre bashkekohore dhe ofron te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme si Tv, sobe, furre, mikrovale, lavastovilje ,lavatrice, kondicioner ne te gjitha hapesirat, etj. Apartamenti eshte i shtruar me parket ne te gjitha hapesirat.
Ne cmim nuk jane te perfshira taksat.

Per me shume informacion ,apo nje vizite ne prone, mos nguroni te kontaktoni!

Informacione shtese

Siperfaqja
82
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament