Apartament 2+1 per qira te Kika2; Komuna e Parisit

2023-04-05 11:38   Real Estate   Tirana   145 views Reference: 103

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 600 €


Ofrohet apartament i sapoinvestuar per qira tek nje nder komplekset me te kerkuara: Kika 2.

Apartamenti ka ambjentin e ndenjes dhe gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon.

Nje mundesi per te mos u humbur. Me kontakto per me shume informacion! +355 69 20 700 84

Informacione shtese

Siperfaqja
82
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament