APARTAMENT 2+1 PER QIRA TE KODRA E DIELLIT 2!

2023-05-04 14:06   Real Estate   Tirana   31 views Reference: 231

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 600 €


Ofrohet apartament 2+1+garderobe te Kodra e Diellit! Pozicionohet ne katin e dyte te nje godine te re te mirembajtur! Organizohet ne nje korridor, dhoma e ndenjes + nje kuzhine paksa e vecuar, dy dhoma gjumi nga te cilat njera me garderobe, dhe nje tualet. Apartamenti eshte i pajisur me kondisionere ne cdo ambient, lavastovielje, tharese rrobash, parket te cilesise se larte, etj. Kompleksi ne te cilin ndodhet ofron cdo facilitet per nje jete sa me komode si , supermarkete, farmaci, bar, restorante etj dhe bimesi te vecante.
Per cdo informacion ose nje vizite ne prone, na kontaktoni!

Informacione shtese

Siperfaqja
100
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament