APARTAMENT 2+1 PER QIRA TEK KODRA E PRIFTIT!

2023-04-26 07:35   Real Estate   Tirana   81 views Reference: 197

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 350 €


Jepet me qira apartament 2+1 i mobiluar tek Kodra e Priftit.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor.

Organizimi eshte i perber nga nje korridor, kuzhinen e vecuar, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe tre ballkone.

Per me shume informacion na kontaktoni!

Informacione shtese

Siperfaqja
120
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament