APARTAMENT 2+1 PER QIRA TEK OXHAKU!

2023-05-01 11:50   Real Estate   Tirana   115 views Reference: 214

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 480 €


Apartamenti ndodhet ne nje godine private, prane rruges kryesore tek Oxhaku.
Eshte i organizuar ne:
Nje sallon se bashku me kuzhinen. nje dhome gjumi me krevat dopio, nje dhome gjumi me dy krevate teke dhe nje tualet.
Posedon dhe nje oborr me hapsire 55 metra, ku pervec ambientit te verandes, mundesohet dhe parkimi i nje automjeti.
Tarraca eshte plotesisht e shfrytezueshme
Apartamenti ofrohet plotesisht i mobiluar, eshte i shtruar me parket dhe ka sistem kondicionimi ne te gjitha ambientet.
Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha facilitetet per nje jetese komode si: supermarket, farmaci, bar, restorante, stacion autobuzi, shkolle, kopesht, qender shendetesore etj.
Lirohet ne date 1 Maj.

Ne cmim nuk jane te perfshira taksat.

Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone, mos nguroni te kontaktoni!

Informacione shtese

Siperfaqja
90
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Shtepi Private
Parking
Po