Apartament 2+1 per qira tek Rruga e Elbasanit !!

2023-04-26 07:58   Real Estate   Tirana   40 views Reference: 198

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 550 €


Apartament 2+1 tek Rruga Elbasanit. Ndertesa eshte e re me ashensor dhe e mireadministruar. Eshte e sapo mobiluar, zona eshte shume e aksesushme. Per me shume informacion na kontaktoni!

Informacione shtese

Siperfaqja
550
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament