Apartament 2+1 per shitje, Komuna e Parisit

2023-05-08 08:40   Real Estate   Tirana   38 views Reference: 262

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 149 000 € Dakortesuar


Ofrojme per shitje apartament 2+1 ne nje nga zonat me te kerkura ne qytetin e Tiranes, sic eshte Komuna e Parisit.
Apartamenti ka nje siperfaqe 82m2,ndodhet ne katin e 9 dhe jo te fundit, me ashensor, me orientim nga Perendim.
Apartamenti organizohet nga 1 soxhorno , 2 dhoma gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon.

Ne apartament jane bere investime qe nga sistemi elektrik dhe hidraulik,parket,tavane gipsi etj.

Mundesi prefekte banimi ose investimi.

Informacione shtese

Siperfaqja
89
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament