Apartament 2+1 për shitje në rrugën Myslym Shyri

2023-03-24 09:29   Real Estate   Tirana   63 views Reference: 17

Vendodhja: Tirana

Çmimi: Na Kontaktoni


Apartament 2+1 në shitje tek rruga Myslym Shyri, prane Conad.
Ambienti organizohet në një korridor i cili të drejton ne dhomën e ndenjes, 2 dhoma gjumi, 1 kuzhinë dhe ambient ngrënie, 1 tualet dhe 1 ballkon i mbyllur. Ka një siperfaqe neto prej 75 M2.
Pozicion i vlefshem per ambiente biznesi/zyra.
Për më shumë detaje na kontaktoni.

Informacione shtese

Siperfaqja
75
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament