APARTAMENT 2+1 PER SHITJE NE YZBERISH!

2023-05-04 12:19   Real Estate   Tirana   34 views Reference: 229

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 115 000 € Dakortesuar


Ofrohet apartament per shitje ne zonen e Yzberishit , prane KMY.
Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te vitit 2015 me cilesi te mire ndertimi , sistem kapot, buze rruge.
Apartamenti ka siperfaqe totale 104m2 organizohet ne nje korridor i cili ben shperndarjen e sallonit bashke me kuzhinen, dhomen matrimoniale , 1 dhome gjumi , 1 tualet me dritare , dhe 1 ballkon.
Apartamenti ka njen orientim lindje - perendim dhe ndodhet ne katin e 3.
Apartamenti eshte i pabanuar me perpara , eshte i arreduar ne menyre bashkekohore dhe shitet si ne foto.

Informacione shtese

Siperfaqja
105
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament