Apartament 2+1 per shitje prane Helios Catering ne Yzberish!

2023-05-09 08:29   Real Estate   Tirana   121 views Reference: 280

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 127 000 € Dakortesuar


Apartament 2+1 per shitje ne Misto Mame, prane Helios Catering! Apartamenti ka nje siperfaqe 120 m2 ,ndodhet ne nje objekt te ri te mireadministruar. Apartamenti eshte totalisht i investuar, sistem chiller, parket dru, dyer dru. Organizohet ne nje ambient ndenje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet, si dhe dy ballkone. Orientimi i apartamenti eshte jug-lindje

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Informacione shtese

Siperfaqja
120
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament