Apartament 2+1 Per Shitje, "Shkolla e Bashkuar"!

2023-05-31 13:16   Real Estate   Tirana   214 views Reference: 399

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 98 000 € Dakortesuar


Ofrohet apartament 2+1 per shitje, tek rruga e Dibres, te Shkolla e Bashkuar.
Apartamenti ka nje siperfaqe totale 89 m2, dhe eshte i organizuar ne nje ambient ndenje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy ballkone dhe nje tualet. Kati i pare banim, kati i 3 nga toka. Apartamenti shitet i mobiluar.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor

Informacione shtese

Siperfaqja
89
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament