APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TE ELEONORA

2023-08-03 14:31   Real Estate   Tirana   73 views Reference: 502

Vendodhja: Tirana

Çmimi: 150 000 € Dakortesuar


Ne zonen e Eleonores prane Market Aldi ofrojme apartament 2+1 per shitje.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati relativisht i ri me ashensor.
Apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi, nji tualet, sallon me kuzhine, dy ballkone.
Sip. totale e apartamentit eshte 92m2.
Orientimi i apartamentit eshte jug-perendim cka mundeson diell dhe ndricim ne pjesen me te gjate te dites.

Informacione shtese

Siperfaqja
92
Tipologjia
2 + 1
Mobiluar
Po
Tipi Nderteses
Apartament